kodulehe tegemine netikodu
Georg-Marttin Toim pilt

Georg-Marttin Toim

+372 5627 2798
georg@netikodu.ee

Turundusteenused, millega aitame su äril kasvada

Pakume ainult neid turundusteenuseid, mille tulemuslikust saame 100% garanteerida. Meie kodulehel on välja toodud ainult need teenused, millega oleme konkreetselt Eestis väga häid tulemusi saanud. Kui soovid täpsemalt teada, mida üks või teine turundusteenus sisaldab ja kuidas me neid pakume, siis kliki ühele alumises reas olevatest teenustest ja uuri lähemalt või keri alla poole, et lugeda lühitutvustusi.

Vastame päringutele väga kiirelt, enamasti 1h jooksul, kuid mitte kauem kui 3h jooksul. 

liuglevuks.ee kodulehe tegemine + Google AdWords + SEO
Google AdWords reklaamide seadistamine ja haldus
Turunduslikult läbimõeldud
kodulehed, ja süsteemid
turundusliku epoe tegemine pilt
Google Ads Display reklaamide
seadistamine ja haldus
Turunduslikult läbimõeldud
e-poed, ja maandumiselehed.
sotsiaalmeedia-reklaam-ja-haldus-netikodu-pisipilt

Facebooki reklaamide
seadistamine ja haldus

Ole nähtav Facebookis ja Instagramis.
Loome ja haldame reklaame.

Turundusteenuste lühitutvustused:

Google Ads display reklaamide seadistamine ja haldus – Kui soovid teha taasturundust juba saiti külastanud klientidele või soovid oma kaubamärgiga ja/või pakkumisega jõuda laiema publiku ette, siis on Google Ads Display reklaamid parim valik, katab ära kuni 90% kogu internetikasutajatest. 

Google AdWords reklaamide seadistamine ja haldus – Kui tahad olla Google otsingutulemustes esimese kolme seas ja/või saada kodulehele kiirelt ostuhuvilisi kliente.

Facebooki/instagrami reklaamide seadistamine ja haldus – Sobivad väga hästi enam vähem kõigiks ärilisteks eesmärkideks kuid eelkõige brändituntuse kasvatamiseks, töötajate otsimiseks, klientide/külastajate kohapeale saamiseks. 

Vastame päringutele väga-väga kiirelt, enamasti 1h jooksul, kuid kindlasti mitte kauem kui 3h jooksul. 

Lihtsamate Google AdWords otsingureklaamikampaaniate seadistamine võtab aega 1 tööpäeva, Google Ads display reklaamide seadistamine võtab aega umbes kolm päeva ja Fb/insta reklaamide seadistamine võtab aega samuti umbes kolm päeva alates pakkumise kinnitamise hetkest.