Meie valmistatud veebilehed on

Lisategevused maksimaalseks eduks

01.

Disain (UI)

Hea veebileht on lihtsasti kasutatav nii mobiilis, tahvlis kui ka arvutis. Hea veebileht on visuaalselt atraktiivne, omavahel kokkusobivate fontide ja kirjasuurustega. Atraktiivsemaks teeb veebilehe ka värvivalik, omavahel sobituvate värvidega, mida on silmale mugav vaadata, Loomulikult on oluline ka hea pildikvaliteet.

02.

Kasutajakogemus (UX)

 Tugev konkurents klientide eest toob üha olulisemale kohale kasutajakogemuse. Hea kasutajakogemuse saamiseks ei piisa enam vaid sellest, et leht on kasutatav igas seadmes. Me kombineerime omavahel kliendi vajadused, veebilehe ülesehituse, disainielemendid, lisame näpuotsaga psühholoogiat ja seame esikohale külastaja.

03.

Läbimõeldud müügistrateegia

Tänapäeval ei võida klienti lihtsalt niisama informatsiooni netti üles riputamisega või õhku täis puhutud müügijutuga. Oluline on läbinähtavus, kliendikesksus ja usaldusväärsus. Viiimast on üsna raske saavutada, kuid kerge kaotada. Sobivate müügistrateegiate loomiseks analüüsime ettevõtte tegevust, seatud sihte ja paneme paika, kuidas koduleht toetab seatud eesmärkide täitmist.

04.

Tegevusele suunamine

Kliendi ärilistest eesmärkidest lähtudes paneme paika, kuidas külastaja samm-sammu haaval viia selleni, et temast saaks järgmine klient.

05.

Hästi leitav (SEO)

Et veebileht tooks kasu, peab ta olema ka hästi leitav (optimeeritud). Hea tulemuse veebilehe optimeerimisel toob läbimõeldud töörutiin, kliendi ettevõtte ja tegevuse hea tundmine ning kogemustepagas. Kasutame vaid legaalseid ja juba tulemusi toonud töövõtteid, mis toimivad päriselt. 

06.

Turvalisus (HTTPS)

Internetimaailmas on väga palju pahatahtlike tegureid, mille tõttu on väga oluline, et veebileht oleks turvaline. Igal meie loodud veebilehel on iseseisev turvatarkvara, mis kaitseb rünnakute, spämmi ja viiruste eest. Koostöös partneritega pakume ettevõtjatele turvalisi veebilehti, millega oma äri toetada. Iga meie veebilehe puhul on HTTPS sertifikaadid standardiks.

07.

Veebilehe tugi ja hooldus

Läbi kogemuste oleme õppinud, et üks asi on leht valmis teha, aga vahest ka olulisem on klienti toetada ka edaspidi. Et seda teha üha tõhusamalt ja tulemuslikumalt ning, et iga meie klient saaks enda vajadustele vastavalt abi ja tuge, oleme loonud viis tugilepingu (veebilehe haldusteenuse pakett) tüüpi. 

08.

Tasuta näidise loomine

Meiega ei osta te põrsast kotis! Iga kliendi jaoks loome enne koostöö algust näidise (prototüüp), mida klient saab sirvida nagu veebilehte ja seda täiesti tasuta.

Arendusega seotud küsimustele vastab:

Georg-Marttin Toim

WordPress/UX/juh. liige

Kristlin Näälik

Kliendihaldur/müügijuht

Või täida veebiankeet:

Täida allolev vorm ning hakkame tegutsema! TASUTA konsultatsioon ja näidis. vastame päringutele alati võimalikult kiiresti.

Veebiarendusega seotud küsimustele vastab:

Georg-Marttin Toim

WordPress/UX/juh. liige

Kristlin Näälik

Kliendihaldur/müügijuht

Või täida veebiankeet: