kodulehe tegemine netikodu
Georg-Marttin Toim pilt

Georg-Marttin Toim

+372 5627 2798
georg@netikodu.ee

Kliendi tagasiside tehtud tööle

Intervjuu Rail Auto ettevõtte juhiga

turunduslikult läbimõeldud kodulehe tegemine

1. Milline on sinu varasem kokkupuude kodulehe loomise ja turundusteenuste pakkujatega ja, milllised olid sinu ootused enne, kui alustasid koostööd Netikoduga?

Vastus: Kokkupuude on vähene olnud ja ootuseid ei olnud. Muidugi sinnamaani, kui Georg-Marttin  tutvustas teistsugust vaatenurka kodulehekülje toimimisest. Alles peale seda tekkis taipamine, kuidas kodulehest saab ettevõttele 24/7 tööl olev müügitöötaja, mitte lihtsalt koduleht nime ja kontaktidega.

2. Kuidas Netikodu suutis seda arvamust muuta?

Vastus: Hoopis teistsugune lähenemine antud teemale võrreldes eelneva teenusepakkujaga.   

3. Milline oli sinu arvates kommunikatsioon ja Netikodu poolne suhtumine kodulehe valmistamisse?

Vastus: Kommunikatsioon oli hea, sain aru, mis on vajalik, kuidas tehakse, mis oluline , mis mitte. Tekkis selge arusaam süsteemi toimimisest ja tehtud töödest-tegemistest. Tundsin Netikodu poolse suhtumise juures seda, et hoolitakse ja pingutatakse kliendile parima tulemuse saavutamise nimel. Seda teevad vähesed. Pakutakse välja erinevaid toimivaid lahenduste viise, mille peale ei oska ise tullagi.

4. Kuidas jäid rahule Netikodu poolt loodud veebilehe ja tehtud tööga?

Vastus: Jäin väga rahule. Soovitan. Nii äge, et Netikodu teeb oma asju nii, nagu ta teeb!

5. Mida Netikodu meeskond tegi sinu hinnangul super hästi?

Vastus: Teistsuguse vaatenurga tutvustamine ja väga hea põhjendamine, miks just nii on ettevõttele parim. Kuidas koduleht toimib – nii väljast – kui seest. Olime alles saanud 2-3 kuud tagasi uue kodulehe valmis, kui peale Georg-Marttini kõnet sain aru, et see ei toimi nii nagu võiks. Ja ega ei toiminud ka J . Mulle tõesti meeldis ja ma olen väga tänulik, kui põhjalikult oma tööd Netikodus tehakse alates küsimuste küsimisest, et saada ettevõttest vajalik info kodulehe tarbeks kuni sisuloome ja toimimiseni välja.

Georg-Marttin Toim pilt
Tsauki,
Georg-Marttin siinpool, kas tahad proffide poolt tehtud toimivat kodulehte? Helista mulle 5627 2798 või saada mulle kiri georg@netikodu.ee. Vastan su kirjale 2h jooksul (E-R 9-17), või saad ühelt sinu valitud teenuselt -50%.