Kes me oleme?

Oleme Netikodu – digigentuur, mille põhitegevuseks on Teie ettevõtte eesmärkidele ja vajadustele suunatud veebi- ja maandumislehtede loomine. Oleme nüüdseks eraldiseisva digiagentuurina edukalt toimetanud mitu aastat ja selle aja jooksul oleme loonud umbkaudu 100 hästi toimivat veebilehte. Nendest 100st loodud veebilehest on tugilepinguga toetavad pea pooled.

Meie meeskond.

Meie meeskonda kuuluvad arendajad, disainer, projektijuhid ning müügispetsialistid, kes hoolitsevad selle eest, et loodud veebileht toimiks eesmärkide kohaselt.

Tulevikuplaanid.

Meie tahe on raputada veebimaailma ja teha tööd, mille tulemus ei ole lihtsalt ilus kataloog kliendile sirvimiseks, vaid soovime näidata, et veebileht on ja jääb äri edendamise number 1 platvormiks.

Miks valida meid.

Lihtne põhjus meie valimiseks on see, et kasutame legaalseid ja tunnustatud töövõtteid, mis on reaalselt testitud ja toimivad. Enne otsustamist, kas oleme Teile soovitud partner, esitame loodavast veebilehest omapoolse nägemuse ehk näidise, mida saate scrollida ja vaadata. Selle juurde selgitame, kuidas veebileht toimib ning kuidas see aitab kaasa Teie ettevõtte eesmärkide täitmisele. Kliendikesksus ja ausus on see, mis iseloomustab meie tööd.

Missioon ja visioon

Meie missioon on tõsta Teie teadlikkust, kuidas saab veebileht ettevõttele kasu tuua ning aidata see kasu ka reaalsuseks muuta.

Meeldivat koostööd soovides

Georg-Marttin Toim
WordPress/UX/UI/Juh.liige