Kodulehe optimeerimine (SEO)

Lisategevused maksimaalseks eduks

01.

SEO-st lühidalt

Et klient Teie veebilehele üldse jõuaks, ning, et veebileht saaks üldse mingit kasu tuua peab ta olema ka hästi leitav. Hea tulemuse veebilehe optimeerimisel tagab läbimõeldud töörutiin. Meie kasutame vaid legaalseid ja juba tulemusi toonud töövõtteid mis toimivad päriselt. Hea tulemuse toob kliendi ettevõtte ja tegevuse hea tundmine ja kogemustepagas.

02.

Metasisu

Mis asi on metasisu? Metasisu on see sisu mis kuvatakse Google-i otsingutulemuse pealkirja alla mis peaks andma otsijale kiire ülevaate kas klikkida lingile või mitte. Meie optimeerime pealkirjad lühikirejldused selliselt, et see tõmbab tähelepanu ja toob välja ka konkreetse märksõna millega see leht on seotud

03.

Sisemised tööd (ONSITE)

SEO sisemised tööd on sellised tööd mille alla saab lugeda peamiselt töid lehe sisuga. Tekstid ja sisutihedus, kuidas neid liigendatatakse ja kas pealkirjad on õieti seadistatud struktuurselt. Pildid ja nende nimetused. Lehe sisemised viited teistele lehtedele. Üleüldine struktuur. Kuidas struktuur toetab lehel navigeerimist ja kui arusaadav on see külastajatele. Lisaks meta kirjeldused robotitele ehk kas need on üldse olemas ja täidetud parimaid praktikaid arvesse võttes.

Arendusega seotud küsimustele vastab:

Georg-Marttin Toim

WordPress/UX/juh. liige

Kristlin Näälik

Kliendihaldur/müügijuht

Soovid olla paremini nähtav? Esita päring.

Täida allolev vorm ning hakkame tegutsema! TASUTA konsultatsioon ja näidis. vastame päringutele alati võimalikult kiiresti.