10+ aastat kogemust

Kõik tahavad olla parimad!

Vähesed saavad.

Netikodu on juba aastaid pühendunud IT-lahendustele, et ettevõtted saaksid keskenduda olulisele. Võtame enda kanda kõik ettevõtte IT lahendustega seonduva, et Teie saaksite keskenduda ettevõtte arendamisele ja kasvule.

Meie tugevuseks on meie meeskond

Oleme pika kogemusega spetsialistidest koosnev kiirelt arenev ettevõte. Meie spetsialistid aitavad klientidel saavutada ärieesmärke läbi digimeedia võimaluste. Meie eesmärk on olla hinnatud partner oma klientidele, mis tähendab oma teadmiste pidevat täiendamist ning muutuvate trendide- ja uute tehnoloogiliste lahendustega kaasas käimist.

Pidev sihipärane töö on meie edukuse võti. Kui Teie jaoks on oluline usaldus, kiirus ja kvaliteet, siis võtke meiega ühendust! 

Meeldivale koostööle lootes! 

Teie Netikodu

 

Personaalne lähenemine

Iga ettevõtte eest kannab hoolt neile pühendunud haldur. Nii suudame pakkuda ettevõtte vajadustele vastavaid IT lahendusi.

Kiire reageerimine

Meie meeskond on pidevas valmisolekus. Suudame lahendada lihtsamad probleemid kaughalduse teel vaid minutitega.

Paindlik hinnastamine

Hinna paneme paika koos, võttes arvesse Teie ettevõtte eripära ja vajadusi.

Terviklahendused

Pakume laia valikut IT teenuseid ning kombineerime neid vastavalt Teie ettevõtte vajadustele.

SKYPE

Netikodu_helpdesk

MOBIIL

+372 5824 6017

MEILIAADRESS

INFO@NETIKODU.EE

Netikodu on pühendunud IT-lahendustele et Teie saaksite keskenduda olulisele. Võtame enda kanda kõik Teie ettevõtte IT lahendustega seonduva, et Teie saaksite tegeleda ettevõtte arendamise ja kasvatamisega.

© 2020 Netikodu