Meie oleme Digiagentuur kes loob Teie ettevõttele kodulehe mis täidab Teie ettevõtte

Kodulehe loomine on lihtne, selles edukas olemine aga märksa keerulisem lugu. Selle jaoks, et koduleht täidaks Teie eesmärke ja vajadusi ei saa see olla lihtsalt ilus kataloog mida sirvida. Sellejaoks, et sellist kodulehte luua peab koduleht teie ettevõtet läbi ja lõhki tundma.

Meie oleme Digiagentuur, kes loob Teie ettevõttele kodulehe, mis täidab ettevõttele seatud

Pilku püüdva kodulehe loomine on lihtne, kuid toimiva kodulehe loomine märksa keerulisem. See eeldab põhjalikku ettevalmistust ning testitud ja läbimõeldud strateegiat. Ettevõttele seatud eesmärkide täitmiseks ja vajaduste rahuldamiseks peab veebileht tundma ettevõtet paremini kui Teie ise. Hea veebileht on Teie ettevõtte suurim Fänn – ta teab kõiki ettevõtte eeliseid, teenuseid, ajalugu ja esitleb seda viisil, et külastajast saaks Teie klient.

Loome veebilehti ning teeme ka infosüsteemidega (Erply, Directo, Noom) liidestamist.

Loome pilku püüdva ja ettevõtte eesmärke täitva ning vajadusi rahuldava disainilahenduse.

Legaalsed ja tulemusi toonud lahendused, mis toimivad. Hea tulemuse toob ettevõtte tegevuse tundma õppimine.

Kasutades Woocommerce, Shopify  ja Magento platvorme, ehitame rätseplahendusel E-poode, mis ületavad ootusi.

Lisategevused maksimaalseks eduks: Google adwords, sotsiaalmeedia turundus, FB ja Instagram reklaamid, veebilehe haldus

01

Intervjuu

Sellejaoks, et luua rätseplahendusega ettevõtte Eesmärke ja vajadusi täitvat veebilehte õpime intervjuu ja ettevõttele tehtud uuringu abil ettevõtet tundma.

Peale intervjuud, loome kliendi antud soovidele vastava näidise või kui need puuduvad siis paneme tiimiga pead kokku ja loome endapoolse nägemuse kuidas veebileht võiks välja näha ja millised elementid seal paikneda

Kui näidis valmis analüüsime ja argumenteerime kliendiga kas selline lahendus võiks toimida ja teeme kliendiga koos vastavad muudatused.

Kui näidis sobib ja klient näeb, et tõepoolest midagi sellist võiks olla siis alustame koostööga kui mitte siis ei pea klient ka näidise eest tasuma.

Õppime Teie ettevõtet põhjalikult tundma. Selleks teeme Teiega intervjuu.

Loome näidise, millelt on näha milline veebileht visuaalselt võiks välja näha ning millistest elementidest koosneda.

Analüüsime kliendiga, kas väljatöötatud lahendus on sobiv, vajadusel räägime läbi muudatused.

Näidise sobivusel alustame koostööd. Näidis on igal juhul kliendile tasuta.

Kasutame veebilehtede jaoks üldiselt WordPressi platvormi kuid saame hakkama ka kliendi valitud platvormile veebilehe loomisega.

Kui soovite ja oskate saate sellega kenasti ise hakkama, soovi korral me ka näitame teile kuidas seda teha. Kuid kui soovite täielikult meie hoolde jätte haldamise ja uuendamise siis pakume 4 erinevat tugilepingut mis on loodud igat tüüpi ettevõtte vajadusi täitma.

Meie töötajad on koolitatud ka sisuloomise ja optimeerimise valdkonnas mis tähendab, et soovi korral loome ka kõik veebilehele minevad tekstid ise.

Kuidas te neid loote?

Kõigepealt õpime teie ettevõtet tundma, loome teile näidise ja kostam epakkumise, kui teile meie loodud näidis sobib ja pakkumine sobib siis teeme põhjalikuma ja spetsiifilisema intervjuu kus õpime teie ettevõtte eripära tundma ja mille abil saame koostada sobivad tekstid mis kodulehele lähevad.

 

Kõik meie loodud lehed sisaldavad juba – Baasoptimeerimist mis tähendab, et veebileht on mõni aeg peale valmimist kenasti leitav ka orgaaniliselt muidugi on võimalik ka kasutada Adwordsi (Tasuline leitavuse parandamine) Pikemalt selle kohta saate lugeda siit.

Jah, kõik meie loodud saidid on loodud kasutama nii telefonis, tahvlis kui ka arvutis.

Netikodu

Kogemus ja kliendikesksus teeb meist usaldusväärse partneri veebiarenduse ja turunduse valdkonnas.

© 2021 Netikodu.ee 

Võta ühendust

© 2021 Netikodu.ee 

+372 5627 2798

Helista meile E-P

georg@netikodu.ee

Vastame päringule 1 päeva jooksul

J.Sütiste Tee 19, 13416, Tallinn, Harjumma

Külasta meid (kokkuleppel)