Meie valmistatud E-poed on:

Lisategevused maksimaalseks eduks

01.

E-poe loomine

Kasutades WordPressi, Woocommerce, Shopify  ja Magento platvorme, ehitame rätseplahendusel E-poode, mis täidavad eesmärke ja ületavad ootusi. Suudame valmis teha nii väikse mõnekümne toote müügiks mõeldud poe kui ka keerukama laotarkvara ja muude süsteemidega integreeritud projekti. Kõik meie loodud E-poed on konversioonile suunatud.

 

02.

infosüsteemidega liidestamine

Teostame liidestamist infosüsteemidega. (Erply, Directo, Noom) Et ei tekiks asjatut andmesisestamist(toodete sisestamine lao programmist poodi jne), liigutavad integreeritud infosüsteemid omavahel andmeid automaatselt, ilma inimesteta. Näiteks e-poe liidestamisel laosüsteemiga liiguvad tooted automaatselt laost e-poodi ja automaateselt uueneb laoseis nii laos kui e-poes.

03.

Maksesüsteemide lisamine E-poele

Liidestame e-poe teie soovitud makseviisiga, Google pay, paypal, eesti pangad, jpm.  Teie ei pea tegema muud, kui oma äri edendamisele keskenduma.

04.

Läbimõeldud müügistrateegia

Tänapäeval ei võida klienti lihtsalt niisama informatsiooni netti üles riputamisega või õhku täis puhutud müügijutuga. Täna on oluline läbinähtavus, kliendikesksus ja usaldusväärsus mida on üsna raske saavutada ja viimast on ka kerge kaotada. Kuna igal ettevõttel on vähemalt neli erinevat klienditüüpi siis tuleb meil koguda uusi ja analüüsida varasemaid andmeid ja analüüsida ettevõtet igast küljest, et panna paika mitu erinevat müügistrateegiat kõikide klienditüüpide jaoks.

05.

Tegevusele suunamine

Me määrame kindlaks, mida me soovime, et külastaja teeks peale seda kui ta on Teie E-poe üles leidnud. Et seda teha teeme selgeks mis on ettevõtte ärilised eesmärgid ja paneme paika kuidas külastaja samm-sammu haaval viia selleni et temast saaks järgmine klient.

06.

Hästi leitav (SEO)

Et klient Teie veebilehele üldse jõuaks, ning, et veebileht saaks üldse mingit kasu tuua peab ta olema ka hästi leitav. Hea tulemuse veebilehe optimeerimisel tagab läbimõeldud töörutiin. Meie kasutame vaid legaalseid ja juba tulemusi toonud töövõtteid mis toimivad päriselt. Hea tulemuse toob kliendi ettevõtte ja tegevuse hea tundmine ja kogemustepagas.

06.

Turvalisus (HTTPS)

Tänapäeval on internetimaailmas väga palju, pahatahtlike tegureid mille tõttu on väga oluline, et veebileht oleks turvaline. Igal meie loodud veebilehel on omaette turvatarkvara mis kaitseb rünnakute, spämmi, ja viiruste eest. Koostöös partneritega pakume ettevõtjatele turvalisi veebilehti mille abil oma äri ajada.

07.

E-poe tugi ja hooldus

Et e-pood toimiks hästi ja oleks töökorras 24/7 ja 365 päeva aastas oleme kliente ja nende vajadusi analüüsides loonud viis tugilepingu(veebilehe haldusteenus) tüüpi, et iga meie klient saaks enda vajadustele vastavalt abi ja tuge. Peale e-poe valmimist toimub lõppkasutajale koolitus, et veeilehe kasutamisel ei esineks taktistusi.

 

 

08.

Tasuta näidise loomine

Meiega ei osta te põrsast kotis! Me oleme oma töös nii kindlad, et iga kliendi jaoks koostame ennem koostöö algust näidise, mida klient saab sirvida nagu veebilehte ja seda täiesti tasuta.

Arendusega seotud küsimustele vastab:

Georg-Marttin Toim

WordPress/UX/juh. liige

Kristlin Näälik

Kliendihaldur/müügijuht

Või täida veebiankeet:

Täida allolev vorm ning hakkame tegutsema! TASUTA konsultatsioon ja näidis. vastame päringutele alati võimalikult kiiresti.

Veebiarendusega seotud küsimustele vastab:

Georg-Marttin Toim

WordPress/UX/juh. liige

Kristlin Näälik

Kliendihaldur/müügijuht

Või täida veebiankeet: