SOOVITE OLLA KLIENTIDELE NÄHTAV INTERNETIS?

Soovite uusi kliente? Tahate, et olemasolevad kliendid teid ei unustaks?

SOOVITE TURUNDUSSPETSIALISTIDE TÄISTEENUST?

Võimaldame paindlikust teenuste valikul, mis aitab Teie ettevõttel kiirelt turu vajadustele reageerida.

SOOVITE KULUEFEKTIIVSET TURUNDUST?

Teile on oluline, et iga kulutatud sent tooks maksimaalselt raha tagasi?

Digiturundus püsiteenusena

Digiturunduse püsiteenus koosneb mitmetest erinevatest teenustest. See, milliseid töid ja millises mahus teha, sõltub juba kliendi äri omapärast ja sihtturust. Digiturundus tervikuna on pidevas muutumises ja seetõttu ongi oluline valida just need internetiturunduse teenused, mis kõige madalamate kuludega enim oste või päringuid genereerivad.

Digiturunduse üheks oluliseks alustalaks on analüüs. Analüüsi eesmärk on kujundada sobiv internetiturunduse strateegia. Strateegia aitabki keskenduda nendele teenustele, mis toovad parima tulemuse.

Peamised püsiteenuse valdkonnad:

  • Kodulehe arendused, turvamonitooring ja sisuhaldus
  • SEO teenus
  • Google AdWords teenus koos remarketingiga
  • Sotsiaalmeedia sisuhaldus ja reklaami teenused koos remarketingiga
  • Sisuturundus
  • Automatiseeritud e-posti turundus
 valida 

DIGITURUNDUS TERVIKUNA

Keskendume nendele kanalitele, mis toovad parima tulemuse

Võtke meiega ühendust ja räägime Teie ideest.

SEO TÖÖD

Teostame SEO töid parandamaks kliendi lehe üldist ja ka märksõnade põhist nähtavust otsingumootorites. Optimeerime kodulehte nii sisemiselt kui ka välimiselt.

GOOGLE ADWORDS TEENUS KOOS REMARKETINGIGA

AdWordsi teenusena koostame, seadistame ja haldame kliendi Google AdWordsi kontot. Vajadusel loome uue konto. Teostame pidevat optimeerimist ja vajadusel ka remarketingi.

SOTSIAALMEEDIA SISUHALDUS JA REKLAAMI TEENUSED KOOS REMARKETINGIGA

Haldame kliendi olemasolevat Facebooki lehte. Tegeleme klientidega suhtlemisega ning postitame uudiseid ning sisu vastavalt turundusstrateegiale. Samuti kuulub siia alla Facebooki reklaamihaldus. Loome ning optimeerime vastavalt strateegiale Facebookis reklaame. Lisaks kasutame taasturundus ehk remarketingi võtteid, et turundada võimalikult kuluefektiivselt.

SISUTURUNDUS

Toodame sisu kliendi blogisse või kodulehele lähtudes kliendi teenustest ja toodedest. Loome sisu võtmes, et see pakuks olemasolevatele ja tulevastele klientidele väärtust. Töötleme sisu selliseks, et see oleks hästi nähtav otsingumootorites. Jagame sisu erinevate kanalite kaudu nagu uudiskirjad, sotsiaalmeedia ja koduleht ise.

AUTOMATISEERITUD E-POSTI TURUNDUS

Liidame kliendi automatiseeritud tarkvaraplatvormiga, kus kliendid jagatakse erinevatesse segmentidesse ja nendele luuakse automatiseeritud tunnelid, mis tõstavad teenuse või toodete konversioonimäära oluliselt.

KODULEHE ARENDUSED, TURVAMONITOORING JA SISUHALDUS

Hooldame kodulehte sh. uuendame mooduleid teeme varundusi, turvame. Selle alla saab koondada ka kõik teenused, mis on vajalikud kodulehe või e-poe puhul.

VÕTA ÜHENDUST

Tasuta konsultatsioon!

Anna digiturundus proffide hoolde juba täna. Võta ühendust ja leiame teie jaoks parimad lahendused .

Veebilehe kaudu ühendust võttes -20%

Kõik uued kliendid, kes võtavad meiega ühendust läbi veebiplatvorm,i neile kehtib kõikidele meie teenustele kuni 1. juunini 2020 soodustus  -20% teenuse tavahinnast.

Netikodu on pühendunud IT-lahendustele et Teie saaksite keskenduda olulisele. Võtame enda kanda kõik Teie ettevõtte IT lahendustega seonduva, et Teie saaksite tegeleda ettevõtte arendamise ja kasvatamisega.

Sotsiaalmeedia

© 2020 Netikodu