Google AdWords

Sotsiaalmeedia turundus

01.

Sotsiaalmeedia turundus

Järjest enam kasvab sotsiaalmeedia (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn jt) kasutajate arv mis tähendab, et kui piisavalt hästi ettevõtte sotisaalmeedia eksistentsi ja tegevust korraldada on võimalik üsna hästi potentsiaalsetena klientide ja partneriteni jõuda. Meie loome reklaamikampaaniaid sotsiaalmeedia kanalites nagu: facebook, instagaram ning korraldame ka ettevõtete sotsiaalmeeedia haldust tervikteenusena.

02.

Facebooki lehe haldus

Kuna Facebook on number 1 sotsiaalmeedia kanal tänases ühiskonnas siis keskendume ka meie põhiliselt Facebooki turunduse pakkumisele. Oluline on, et ettevõtte facebooki leht oleks professionaalselt bränditud ja kvaliteetese sisuga. Kliendiga koostöös loome üldise sotsiaalmeedia kontspetsiooni, ning ka pikema sisustusstrateegia ning aitame seda ka töösse panna.

03.

Reklaamikampaaniad sotsiaalmeedias

Meie teenus hõlmab reklaamikampaaniate loomist, haldust ja korraldamist Facebookis ja Instagramis.

04.

Google AdWords

Kui oled varasemalt Googleit või mõnda muuda otsingumootorit kasutanud siis oled kindlasti märganud, et ennem orgaanilisi otsingutulemusi on “Reklaam otsinugutulemused”. See ongi Google ADwords ehk teisisõnu otsingutulemuste reklaam. Teenus mis aitab olla otsingumootori tulemustes nähtav õigel ajal, õiges kohas, õigetele inimestele ning tuua lihtsa vaevaga oma veebilehele kvaliteetseid ostuhuviga külastajaid!

Arendusega seotud küsimustele vastab:

Georg-Marttin Toim

WordPress/UX/juh. liige

Kristlin Näälik

Kliendihaldur/müügijuht

Soovid olla paremini nähtav? Esita päring.

Täida allolev vorm ning hakkame tegutsema! TASUTA konsultatsioon ja näidis. vastame päringutele alati võimalikult kiiresti.

01.

Google Adwords


Hiljuti loodud ettevõtete veebilehtede puhul võib kuluda mitu kuud ennem kui SEO toimima hakkab. AdWords pakub uuele või noorele veebilehele võimalust kiirelt silma jääda ja tulemusi tuua.

02.

Sotsiaalmeedia

Uuringud näitavad, et 80 protsenti internetti kasutavatest inimestest kasutab suurel või vähesel määral sotsiaalmeediat olgu ta ettevõtte juht või Teie klient. Sotsiaalmeedia abil saame me paremini: suurendada külastatavust, tekitada külastajate huvi ühendust võtmiseks, tõsta brändi teadlikkust, leida õige kliendi.

03.

Otsingumootoritele optimeerimine (SEO)

Oleme piisavalt suured, et teha ära professionaalne töö aga piisavalt väike, et õppida Teie ettevõtet põhjalikult tundma, et veebilehest oleks võimalikult palju kasu ettevõtte eesmärkidentäitmisel.

Miks teha digiturundust?

Netikodu tiim on keskendunud sellele, et teie saaksite pühenduda oma ärile. Oleme abiks erinevate infosüsteemide liidestamisel. Loome e-poode mis lähtuvad just täpselt teie brändi eesmärkidest ja vajadustest ning annab teie brändile võimaluse olla oma konkurentidest kaks või lausa kolm sammu ees.

Arendusega seotud küsimustele vastab:

Georg-Marttin Toim

WordPress/UX/juh. liige

Kristlin Näälik

Kliendihaldur/müügijuht

Või täida veebiankeet:

Veebiarendusega seotud küsimustele vastab:

Georg-Marttin Toim

WordPress/UX/juh. liige

Kristlin Näälik

Kliendihaldur/müügijuht

Või täida veebiankeet: